Kontakt

Monica Hoen Island

Monica Hoen Island

Spesialkonsulent

monica.hoen.island@vel.oslo.kommune.no
+47 92 61 96 96

Nina Langmyr

Nina Langmyr

Spesialkonsulent

nina.langmyr@vel.oslo.kommune.no
+47 97 04 30 85

Ruzzel Solberg

Ruzzel Solberg

Konsulent

ruzzel.solberg@vel.oslo.kommune.no
+47 97 04 62 22

Aina Michalsen

Aina Michalsen

Spesialkonsulent

aina.michalsen@vel.oslo.kommune.no
+47 909 533 20

Line Skaarud

Line Skaarud

Spesialkonsulent

Line.skaarud@vel.oslo.kommune.no
+47 93 03 03 71

Vilde Adolfsen

Vilde Adolfsen

Konsulent

vilde.adolfsen@vel.oslo.kommune.no
+47 94 00 45 69

BARNEHJERNEVERNET

Kompetansesenter rus – Oslo er ett av sju regionale kompetansesentre som har til oppgave å styrke kunnskapen og kompetansen på rusfeltet.

Epost: henning.pedersen@vel.oslo.kommune.no
Telefon: +47 90125637
Postadresse:
Postboks 30 Sentrum, 0101 OSLO
Besøksadresse:
Maridalsveien 3, 0178 OSLO

Har du spørsmål om Barnehjernevernet eller tilbakemeldinger på nettsiden?

Postadresse:
Postboks 30 Sentrum, 0101 OSLO 

Besøksadresse:
Maridalsveien 3, 0178 OSLO 

Trenger du eller noen du kjenner hjelp?

Er du på denne nettsiden fordi du eller noen du kjenner trenger hjelp og opplever omsorgssvikt, vold og/eller seksuelle overgrep?

 

JA, JEG TRENGER HJELP

NEI, FORTSETT TIL SIDEN